Szukaj

Polityka jakości

Medilab Sp z o.o. jest firmą działającą w obszarze dystrybucji wyrobów medycznych do mycia, dezynfekcji i sterylizacji w klasie I, II, III.

Najwyższe kierownictwo ściśle współpracuje z każdym klientem w celu spełnienia najbardziej wyszukanych wymagań jakościowych oraz wymagań prawnych dotyczących jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów i usług w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 13485:2016 oraz PN-EN ISO 9001:2015.
Politykę Jakości zamierzamy urzeczywistniać poprzez realizację zamierzonych celów:
1. Podnoszenie kwalifikacji i wiedzy pracowników.
2. Stałą troskę o jakość dostarczanych wyrobów i usług.
3. Bieżące spełnianie wymagań klientów, prawnych oraz wszystkich kluczowych stron zainteresowanych
4. Wdrożenie i utrzymanie sprawnego systemu Zarządzania jakością wg. PN-EN ISO 13485:2016, PN-EN ISO 9001:2015
5. Ciągły rozwój i szukanie innowacyjnych rozwiązań, przyczyniających się do wzrostu efektywności pracy i zapewnienia jakości i bezpieczeństwa wyrobów i usług.
Polityka Jakości jest przeglądana i aktualizowana a realizacja jej celów jest weryfikowana podczas auditów wewnętrznych oraz przeglądu zarządzania.

Zobowiązuję się wszystkich pracowników do efektywnego wspierania funkcjonowania i doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością.

Demo Title

Demo Description



Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informacje dostępne na niniejszej stronie są zastrzeżone wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych z branży medycznej tj. wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi

This will close in 0 seconds

secretcats.pl 💙 tworzenie stron internetowych