Szukaj

Aktualności

Nadchodzące Konferencje Branżowe: Trzy Niezwykłe Wydarzenia, na Które Warto Czekać

W świecie branży medycznej, nieustająca innowacja, wymiana wiedzy oraz budowanie relacji odgrywają kluczową rolę w dalszym rozwoju. Zbliżające się konferencje branżowe stanowią doskonałą okazję do spotkania się z ekspertami, liderami opinii oraz innymi profesjonalistami z dziedziny zakażeń szpitalnych. To wydarzenia, podczas których możliwe jest nie tylko poszerzenie horyzontów i zdobycie nowych perspektyw, lecz także nawiązanie cennych kontaktów, wymiana doświadczeń oraz przedstawienie najnowszych osiągnięć i innowacji w branży.

Z radością informujemy o trzech nadchodzących wydarzeniach, które mamy nadzieję spełnią Państwa oczekiwania:

1. Konferencja “By dojść do źródła trzeba iść pod prą” – konferencja naukowo szkoleniowa w ramach XXVI zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych.

Data: 18-20 marca 2024r
Miejsce: IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM, Pl. Konstytucji 3 maja 3, 50-083 Wrocław

XXVI zjazd PSPE to nie tylko wydarzenie branżowe, to spotkanie pasjonatów, którzy wspólnie kształtują przyszłość dziedziny medycznej. Tegoroczna edycja obiecuje być wyjątkowa ze względu na ciekawe prelekcje, panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń. Bądźcie gotowi na inspirujące wystąpienia ekspertów oraz nowatorskie podejścia do ważnych zagadnień w naszej branży.

Program konferencji Rejestracja uczestników 

 

2. Konferencja „Pokonać inteligencję bakterii. Sięgając po niemożliwe”- 4 interdyscyplinarna konferencja Forum Zakażeń.

Data: 15-17 kwietnia 2024r.
Miejsce: Hotelu Bachleda Kasprowy w Zakopanem, ul. Szymaszkowa 1, 34-500 Zakopane

Konferencja „Pokonać inteligencję bakterii. Sięgając po niemożliwe”- 4 interdyscyplinarna konferencja Forum Zakażeń to wydarzenie, które koncentruje się na przyszłości branży medycznej i jej wyzwań. Przez dwa dni eksperci z całego świata dzielą się swoją wiedzą, prezentując najnowsze trendy oraz najlepsze praktyki. To niepowtarzalna okazja, aby poznać najnowsze osiągnięcia, nawiązać kontakt z liderami myśli oraz znaleźć inspirację do działań.

 Program konferencji  Rejestracja uczestników

 

3. Konferencja Epidemiologia i Higiena XXI wieku – II Ogólnopolska Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Europejskiego Stowarzyszenia Czyste Leczenie.

Data: 22-24 kwietnia 2024r.
Miejsce: Hotel Gołębiewski w Wiśle, Aleja księdza Biskupa Juliusza Bursche 3, 43-460 Wisła

II ogólnopolska Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Europejskiego Stowarzyszenia Czyste Leczenie  to wydarzenie, na które czekają nie tylko liderzy branży, ale także ci, którzy dopiero wkraczają na jej ścieżki. Przeplatające się warsztaty, sesje tematyczne oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników. To doskonała okazja, aby pogłębić wiedzę, zdobyć nowe umiejętności oraz zainspirować się do dalszych działań.

Program konferencji Rejestracja uczestników 

 

Szanowni Państwo nie przegapcie tych unikatowych okazji, aby wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z epidemiologią szpitalną. Zarezerwujcie terminy, zapiszcie się na wydarzenia i dołączcie do grona pasjonatów, którzy kształtują przyszłość zdrowia i bezpieczeństwa hospitalizacji pacjentów. Spotkajmy się na konferencji!

Demo Title

Demo DescriptionInformujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informacje dostępne na niniejszej stronie są zastrzeżone wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych z branży medycznej tj. wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi

This will close in 0 seconds

secretcats.pl 💙 tworzenie stron internetowych